Co można zrobić w autoryzowanym serwisie Seata?

Autoryzowane serwisy Seata kojarzą się z przeglądami gwarancyjnymi. To prawda, ale tylko częściowa. Takie stacje mają znaczenie więcej do zaoferowania.
Przed zakupem Seata
Do autoryzowanego serwisu Seata warto udać się jeszcze przed zakupem pojazdu. Szczególnie od osoby fizycznej lub komisu samochodowego. W takich miejscach przeprowadza się kompleksowe badania techniczne aut. Wyszkoleni mechanicy dokładnie znają budowę Seatów. Dzięki temu wiedza, gdzie szukać potencjalnych usterek. Wizyta kosztująca kilkaset złotych może oszczędzić dziesiątki tysięcy wydane na pojazd nienadający się do jazdy.
Po zakupie Seata
Autoryzowany serwis oferuje naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne dla wszystkich aut z rodziny Seata. Ponadto daje możliwość wymiany wadliwych części na oryginały. W takich miejscach nie stosuje się zamienników nagminnie używanych przez zwykłe warsztaty. Autoryzowany serwis Seata to dobre miejsce do montażu dodatkowych akcesoriów samochodowych oraz czyszczenia i pielęgnacji pojazdu. Tutaj można także skorzystać z usług blacharzy oraz lakierników.