Używany samochód – dlaczego warto kupić auto u oficjalnego dealera Skody?

Używaną Skodę można kupić od osoby prywatnej, przez Internet, na giełdzie lub w komisie samochodowym. Wiele osób po samochód wybiera się jednak do oficjalnego dealera. Dlaczego?
Liczy się bezpieczeństwo
Kupując samochód od osoby prywatnej lub komisu nigdy nie można mieć stuprocentowej pewności co do stanu pojazdu. Nieuczciwe praktyki są na porządku dziennym. Inaczej jest u oficjalnego dealera Skody. W takich miejscach dokładnie sprawdza się auta pod kątem technicznym oraz od strony dokumentacji. Pracownicy przekazują kupującemu wszystkie informacje dotyczące napraw i historii samochodu. Tu nie ma miejsca na powypadkowe modele, które po miesiącu nie będą nadawały się do jazdy.
Takie miejsca oferują także gwarancję. Jeśli w samochodzie pojawią się mankamenty, które nie były widoczne podczas zakupu – dealer usunie je na własny koszt.
U oficjalnego dealera Skody można zarejestrować oraz ubezpieczyć samochód. Wykwalifikowani pracownicy zajmą się także przeglądem technicznym. To duża oszczędność czasu szczególnie dla zabieganych osób.